KAIP TAI VYKSTA

Susisiekite +370 675 31176

Psichologinės problemos yra jautri ir intymi tema, todėl daugelis nerimauja prieš kreipdamiesi į psichologą ar psichoterapeutą. Kai kurie bijo, kad po konsultacijos jausis dar blogiau. Geras psichologas ar psichoterapeutas į visas žmogaus problemas reaguoja su pagarba ir supratimu. Profesinės žinios leidžia suprasti blogos savijautos priežastis ir numatyti kelią sunkumams įveikti.

 

 

 

 

Tiek psichologinis konsultavimas, tiek psichoterapija vyksta kalbantis. Psichologinio konsultavimo metodai skirti spręsti trumpalaikes, situacines psichologines problemas - įveikti krizes, adaptacijos ir kitas trumpalaikes emocines problemas. Tam paprastai užteka nuo 1 iki keliolikos konsultacijų. Psichodaminė psichoterapija yra skirta gydyti psichikos sutrikimus, keisti nusistovėjusius charakterio bruožus (nepasitikėjimą savimi ir pan.), taip pat ji tinkama siekiant giliau pažinti save. Psichodinaminė psichoterapija trunka nuo 1 iki keleto metų, reguliariai susitinkant kartą ar du kartus per savaitę.

 

Paprastai žmogui nebūna aišku, kiek laiko gali reikėti išspręsti jo sunkumams, todėl pirmos konsultacijos metu tai išsiaiškiname - Jūs papasakojate apie savo problemą, aš atsakau į Jūsų klausimus, papasakoju apie galimus problemos sprendimo būdus, ir mes nutariame, kiek kartų susitiksim. Jeigu reikia, rekomenduoju kreiptis į psichiatrą dėl vaistų skyrimo. Psichoterapija ir medikamentinis (psichiatrinis) gydymas derinasi tarpusavyje - gydant psichinius sutrikimus dažniausiai rekomenduojamos abi šios gydymo formos.

 

 

 

 

Pirma konsultacija trunka 50-80 min., kitos - 50 min.

 

 

 

 

Aš dirbu privačiame kabinete, esančiame Kauno centre (Daukanto g.). Jeigu Jūs gyvenate toli nuo Kauno, galiu konsultuoti naudojantis Skype programa.

Apie procesą

Konsultacijų trukmė

Erdvė

DAUGIAU APIE MANE >

Adresas: Daukanto g. 12, Kaunas.

Tel.: +370 675 31176

El. paštas: [email protected]

Skype: skaiste.lasiene