Susisiekite +370 675 31176

Internetinės svetainės privatumo politika

Fizinis asmuo Skaistė Lasienė  ("aš",„mes“ arba „mūsų“) valdo internetinę svetainę http://www.lasiene.lt („Svetainė“, „ši svetainė“, „mūsų svetainė“). Naudodami puslapį, jūs sutinkate su tam tikros informacijos rinkimu ir naudojimu pagal šią žemiau pateiktą privatumo politiką.

 

Informacijos rinkimas ir naudojimas

 

Mes galime paprašyti internetinės svetainės naudotojo pateikti tam tikrą asmeninę informaciją, kuri gali būti panaudota su jumis susisiekti ar jūsų asmenybei nustatyti.

 

Mes galime rinkti šią informaciją:

 

vardas, pavardė;

 

kontaktinė informacija, įskaitant el. pašto adresą, tel. numerį;

 

demografinė informacija;

 

kita informacija, svarbi klientų apklausai ir/ar pasiūlymams.

 

 

Ką darome su surinkta informacija?

 

Galime naudoti informaciją produktų ir paslaugų tobulinimui;

 

Galime naudoti informaciją  internetinės svetainės tobulinimui;

 

Galime susisiekti su jumis;

 

Prisijungimo duomenys

 

Kaip ir dauguma kitų puslapių naudotojų, mes renkame informaciją, kurią jūsų naršyklė siunčia, kai apsilankote mūsų puslapyje (‚Prisijungimo duomenys“). Šie Prisijungimo duomenys gali apimti informaciją apie jūsų kompiuterio interneto protokolo („IP“) adresą, naršyklės tipą, naršyklės versiją, mūsų puslapio skiltis, kuriose jūs apsilankote, jūsų apsilankymo laiką ir datą, laiką, praleistą tose skiltyse ir kitą statistiką.

 

 

Be to, mes galime naudoti trečiosios šalies paslaugas, pavyzdžiui „Google AdWords“, „Google Analytics“ ir pan, kurios renka, tvarko ir analizuoja informaciją.

 

 

Slapukai (angl. „Cookies“)

 

 Slapukai yra nedidelės duomenų rinkmenos, kuriose gali būti anonimiškas unikalus identifikatorius. Slapukai yra siunčiami į jūsų naršyklę iš internetinio puslapio ir saugomi jūsų kompiuterio kietajame diske.

 

 Kaip ir daugelis kitų puslapių, mes naudojame „slapukus“ informacijai rinkti. Galite pasirinkti savo naršyklėje atsisakyti visų slapukų ar perspėti, kai siunčiamas slapukas. Tačiau, jei atsisakysite slapukų, tai gali jums trukdyti tinkamai naudotis internetinio puslapio privalumais.

 

Saugumas

 

Jūsų asmeninės informacijos saugumas mums yra svarbus, tačiau nepamirškite, kad nė vienas perdavimo būdas internete ar elektroninio saugojimo metodas nėra 100% saugus. Nors mes stengiamės naudoti komerciškai prieinamas priemones, kad apsaugotume jūsų asmeninę informaciją, negalime garantuoti jos visiško saugumo.

 

 Mes pasiliekame teisę bet kuriuo metu atnaujinti ar pakeisti mūsų privatumo politiką.

 

Susisiekite su mumis

 

Jei turite klausimų, susisiekite su mumis el. paštu [email protected]

 

www.lasiene.lt svetainės savininko informacija:

 

 

Adresas: Daukanto 12, Kaunas

 

Tel: +37067531176

 

El-paštas: [email protected]

 

Adresas: Daukanto g. 12, Kaunas.

Tel.: +370 675 31176

El. paštas: [email protected]

Skype: skaiste.lasiene